Domů > Mix > Editorialy > Záříjový editorial

Záříjový editorial

Slovo úvodem

Další měsíc pryč a s ním i prázdniny. Do nového školního roku nás chce povzbudit naše novopečená redaktorka článkem s výzvou ke čtení bible, prof Hedž to v minulosti zkoušel ale možná to díky tomuto článku zkusí znovu a opravdu.. I vy nás můžete podporovat svými články, výzva stále platí a je to jen na vás.

Reportáže

Důkaz toho, s jakými velikány si můžete popovídat mail2mail (převzato z anglického face to face, v původním významu tváří v tvář, v našem významu mail v mail) si můžete přečíst tady.

Maruška s námi sdílí opět další píseň, kterou možná již znáte, neb jest to její prvotina. Jenže opět máte u našich stránek možnost získat něco navíc. Jedině mně totiž Maruška poslala akordy na pověšení na tyto stránky a tak si její píseň můžete zahrát i u vás na mládeži.

Poušť

Sice jsem tam nebyl, ale podle fotek si říkám, že sem tam měl být. Abyste si mohli říct něco podobného, zchystal jsem pro vás tuto stránku, kde si můžete zavzpomínat. Vembloud je sice jenom jeden, ale dlouho se již neobjevil. Jeho stopy však zůstávají patrné.

Ankety

Jelikož někteří z vás odpověděli, že by chtěli zkusit techonologické ticho na Poušti příští rok znova, a není možnost je přehlasovat, protože tak anketa nebyla postavena, pravděpodobně to příští rok zkusíme znova. Můžete si stěžovat u svých delegátů AMM, aspoň budeme mít na setkání o čem diskutovat.

Komiksy

Prof Hedž je tak trochu zaneprázdněn, v práci dohání termíny. Ne že by nic nezažil, jen nemá moc času se o to podělit. Vypadlo z něj ale jedno moudro, o kterém můžete diskutovat přímo pod ním. Všichni jistě doufáme, žese s námi o nějaký ten zážitek zase poděli.

Do budoucna

Ještě stále čekáme na odpovědi na některé otázky, které byly položeny, ale nebyly zodpovězeny. Taky nás zajímá, co se bude dít na konferenci v Jihlavě, máme slíbené nějaké promo do konce týdne, tak se uvidí. S paní farářkou Ivanou Procházkovou vedu diskusi o dokonalém posvěcení. Ralfův komiks si nechávám v záloze do dalších dní.

 

Těším se na vaše zprávy.

-editor-