Domů > Mix > Editorialy > Srpnový editorial

Srpnový editorial

Slovo úvodem

Tak a je to tu, konečně můžete Redakční Radě vykat, páč už jsme tu dva. Jestli se chcete přidat, je tu pořád velká šance, že vás vezmu mezi nás.

AMM tě hledá

Komiksy

Prof. Hedž inspirován technologickým tichem na Poušti se rozhodl si také udělat více času na Boha a to dokonce každý den. Povedlo se?

Poušť 2013

 

wanted.png

A kdo by tomu ftipu nerozuměl, tak to znamená, že chci fotky z Pouště a to klidně i odkaz na album na Facebooku, když ho uděláte veřejné. Už jsem viděl i pár fotoklipů, tak je sem časem taky přidám.

Z Pouště se nám zrodila redaktorka. Hurá! Její prvotinu na těchto stránkách si přečtete na těchto stránkách. Další počiny její i vaše čekám, čekám, ...

Krom toho všeho tu máme i novou píseň od Marušky. Jistě ji znáte z Facebooku. Co možná neznáte, jsou akordy, slova, příběh vzniku, takže doporučuju kliknout sem.

Do budoucna

Na rozhovory s velikány naší AMM jsem nezapomněl. Nezapomněli ani oni, stále na to myslíme. Jelikož jsem se ještě nedohodl sám se sebou na termínu Ralfova komiksu na pokračování, tak to zatím nechávám na příští měsíc.

 

Tak a to je z mé strany vše. Doufám, že z vaší nikoliv.

 

-editor-