Domů > Mix > Sex > Pozvání ke slibu

Pozvání ke slibu

Spousta věcí, které jsou normální pro lidi dneška, nejsou normální pro Boha. Jednou z těchto věcí je předmanželský sex. Vyspat se s někým je běžné asi tak jako jít do kina nebo do bazénu. Sex je nádherná, Bohem stvořená „věc", ale byl vymyšlen pro dvojici, která to spolu myslí vážně a slíbí si věrnost - to se projeví manželským slibem. Bůh zamýšlí pro všechny jen to nejlepší, a proto dal toto pravidlo, ne jako omezení, ale jako návod, jak je nejlepší s darem sexu zacházet.

Prsten

Jestliže jsi rozhodnutý(á) „jít proti proudu“ a počkat se sexem do manželství, nabízíme Ti malé povzbuzení. Můžeš dát Bohu slib a tento slib dát najevo nošením prstýnku, který Ti bude připomínkou, co jsi Bohu slíbil(a). Na prstýnku jsou 3 pruhy, které mají symbolický význam. Jeden znamená Tebe, druhý Tvého partnera (partnerku) a třetí - prostřední - znamená slib, který je mezi vámi. Jednou, když Bůh dá, budeš moci vyměnit tento prstýnek za snubní prstýnek a slib věrnosti svému manželovi a manželce. A budou ti dva jedno tělo…

Někdo řekne, že to celé je blbost a vesele vyhlíží své sexuální zážitky bez ohledu na něco (pro něj) tak formálního jako je svatba. V tomto jsme každý svého štěstí strůjce a sklidíme to, co zasejeme. Někdo řekne, že nepotřebuje ke svému slibu nějaký prstýnek. Jasně, hlavní je vymezit se vůči davu, s prstýnkem nebo bez něj. Dav má ale silnou tendenci nás strhnout a vzít s sebou - a někomu viditelné znamení prstýnku může pomoci připomenout si svůj slib právě ve chvílích, kdy se proud davu zdá být příliš silný. Motivem pro prstýnek může být i jakési veřejné přihlášení se k tomu, že jsem se rozhodl(a) čekat a nestydím se za to.

Může se připojit i ten nebo ta, kdo už má za sebou nějakou sexuální zkušenost a došel k závěru, že to byla chyba a chtěl by udělat rozhodnutí, že od teď chce počkat se sexem do manželství. Náš Bůh je Bohem nových začátků, odpouští, uzdravuje, obnovuje a dává novou šanci.

Jestli se chceš připojit k těm, kdo prstýnek nosí na ruce nebo na řetízku, pod čarou najdeš všechy důležité informace.

Všechny důležité informace:

Pro objednání prstenů kontaktujte Johanku Vojtíškovou na jejím emailu johanka007@centrum.cz. Do předmětu napište "Objednávka prstenu". Nezapomeňte uvést svoji velikost prstu, (jak zjistím velikost prstu?) a vlastní, fyzickou adresu (jako: kde bydlíte). Na dalších podrobnostech se s vámi Johi určitě domluví.