Domů > Modlitby > Modlitební řetězce

Modlitební řetězce

"V každý čas se v Duchu Svatém modlete a proste, bděte na modlitbách a vytrvale se přimlouvejte..."  (Ef 6,18)
→ Nechte se pozvat ke společnému přimlouvání ;-)

Aktuální modlitební řetězce:

 

 • Poušť 2012

Letošní mládežnická Poušť se blíží a s ní i zahájení modlitební stráže za ni. Bůh čeká na naše přímluvy. Na konkrétní dny (případně hodiny) se můžete zapsat třeba hned - a TADY :)

 • Brána

Znáte knihkupectví Brána? Ne? Tak jinak - kupovali jste si na posledních několika konferencích mládeže ECM nebo na letošní Poušti nějakou knížku? Nebo přívěšek? Záložku? Pokud ano, tak s největší pravděpodobností to bylo právě z tohoto knihkupectví. Pojďte se podívat na cíle, touhy a prosby téhle Boží oázy v centru Prahy a nechte se nadchnout k modlitbám za ni. Aktuálně neběží žádný společný řetězec, ale můžete se přimlouvat jen tak - sami, neorganizovaně, ale stejně upřimně :).

Starší modlitební řetězce:

 • Evangelizace ve Znojmě
  Dan Pokorný a Zbyšek Goldhammer jsou dva kluci, kterými na letošní Poušti Bůh pořádně zatřásl (a to doslova, když narazili s autem ve vysoké rychlosti do svodidel - a nic se jim nestalo). Nebyl to první ani poslední Boží zásah do jejich srdcí a životů - a proto se rozhodli nenechat si pro sebe, co pro ně Ježíš udělal - a co nabízí každému z lidí a uspořádat ve svém městě evangelizaci (proběhla v říjnu 2011).
  Všem, kteří se přimlouvali, moc děkujeme. Vězte, že to bylo znát. Jak konkrétně, to se doufáme časem dozvíte na tomto webu ze svědectví přímo od organizátorů akce.
  I když je řetězec jako takový už uzavřen, znojemská mládež KS dále potřebuje vaše modlitby - pro konkrétní témata a aktuální informace pište na: dan.pokec12(@)seznam.cz

  Restart - Konference mládeže 2011

  Konference je za námi a podle ohlasů na facebooku byla opravdu Boží :). Za modlitby moc děkujeme, chtěli bychom, aby se tu časem objevilo nějaké svědectví přímo z místa dění.

  Kuba Váverka

  Kuba Váverka je kluk z Plzně, kterému lékaři našli velký nádor na mozku. Do modliteb za něj se zapojilo spoustu lidí, a ...jak to dopadlo? To byste chtěli vědět, viďte :-) Největší zvědavci pište na mmodlitby(@)gmail.com, ostatní vydržte, třeba se tu časem objeví nějaké svědectví těch, co se do modliteb zapojili.