Domů > Mix > Editorialy > Listopadový editorial

Listopadový editorial

Slovo úvodem

Možná jste si toho někteří všimli, ale poněkud nám chyběl říjnový editorial. Ani ne kvůli tomu, že bychom neměli co napsat, je to spíš a jenom kvůli mně. Takže se snažím svoji chybu odčinit. Lepší pozdě než nikdy, že?

Komiksy

Prof. Hedž opustil pošmourný svět černobíla a vydal se do radostného světa barev ve vyšším rozlišení. Vy si toho sice v jeho novém dobrodužství asi ani nevšimnete, ale je to tak. A kdybyste nemohli přečíst, co všechno si sbalil na cestu do divočiny, klikněte na obrázek a zjistíte, jak je ve skutečnosti velký.

Rekonstrukce

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTcypG4XmsfLTqcE5OYmLyz0eUJ8w_Xu6OAiGVg9lHrzITMqh9UFw

Pokud jste v minulých dnech na stránkách něco hledali a nemohli to najít, tak je to pravděpodobně tím, že to tu všechno je, ale je to někde jinde, než jste to hledali. Přibylo nám několik nových sekcí jako například Editorialy, protože by byla škoda tyto vtipné měsíčníky uvrhnout v zapomnění.

Reportáže

Rozhodl jsem se oddělit investigativní novinařinu od poezie a jiných tvoreb uměleckých. V sekci Od Vás pro Vás tak najdete veškerou tvorbu z vašich vlastních řad. Na další umělce si rádi počkáme. Místo máte, je to jen na vás.

Ankety

Hodně jsem přemýšlel o různých věcech a koukal jsem při tom na internet. A tuhle mne napadlo, že bychom mohli vydat speciální edici malých placek s motivy ze stránek AMM. V plánu je znak AMM, prof Hedž, možná taky Vembloud nebo Fanclub Johna Wesleye. Jestli se celý projekt rozjede, budeme tlačit cenu na 20Kč za kus plus poštovné a balné, což by se do další dvacky mělo vejít. V anketě hlasujte, jestli má cenu do toho vůbec jít.

Do budoucna

Jelikož jsme byli tak moc nedočkaví na odpovědi Milana Mrázka a Přemka Suchomela, položili jsme další základ ke čláku na velké, ožehavé téma. Jestli se to povede, budeme mít na webu dost zajímavý materiál od Starého medvěda, jak si sám říkal.

 

S pozdravem a přáním všeho dobrého, Váš Editor

P.S.: 17. listopadu jsem významnost tohoto data dal najevo opravením všech chyb v tomto článku. Češtinářům se tímto omluvuji.