Domů > Poušť > Kurzy pro mládež

Kurzy pro mládež

Tichá lesní osada se starodávnou kaplí stojící na skále, jež je obepnuta říčkou vlévající se do Lužnice...

To je osada nesoucí název Poušť. Místo jako stvořené pro skvělý čas strávený s kamarády a ve ztišení před Bohem. Kousek odtud je lázeňské město Bechyně s renesančním zámkem a všude okolo lesy a krásná jihočeská příroda. Nezapomenutelné zážitky, vyučování, zábava (někdy obojí v jednom :-) )  a hlavně povzbuzení, že hledat Boha a poznávat ho má smysl  -  to a ještě mnohem víc tě na Poušti čeká.

Jestli toužíš jít po Boží cestě, čas strávený na Poušti tě posune zase o kus dál (mnohými vyzkoušeno :-) ).

 

Program:

Den začíná skupinkami, kde je čas na četbu Bible a sdílení. Po snídani následuje biblický seminář a po následném obědě je volno až do večeře. To se dá využít dle libosti - workshop dle denní nabídky :), plážový volejbal, fotbal, výlet, jízda na koních, lesní hra, borůvky, pokec, sdílení, modlitby... Večer jsou pak společná shromáždění s chvalami a s kázáním. Program je zakončen promítáním něčeho „fakt libovýho" a čas se vždycky najde i na pořádný večerní oheň. Jeden den v týdnu je vyhrazen výletu, kdy jedna skupina na loďkách sjíždí řeku Lužnici a druhá poznává taje zámků Hluboká a Kratochvíle či krásy Židovy strouhy.

Časový harmonogram vypadá nějak takto: 8:00 budíček, 8:15 skupinky, 9:00 snídaně, 9:45 - 11:45 seminář, 12:30 oběd, 14:30 volný odpolední program, 18:00 večeře, 20:00 shromáždění.

Kapacita Pouště je 55 lidí. Cena (léto 2011): pobyt a strava na celý týden - 1700,- Kč.