Domů > Mix > Editorialy > Editorial

Editorial

Slovo úvodem

Nově vzniklá Redakční Rada AMM zdraví všechny pravidelné i nepravidelné návštevníky našeho webu. Dali sme věci do pohybu, tak se kochejte, jak se to teď všechno hýbe.

AMM tě hledá

 

AMM tě hledá

 

Velká kampaň už má první úspěšný úlovek: reportážní počin Esty Zelené z Víkenovky v Plzni. Kdo je na něj zvědavej, najde ho tady. Ale Esty nemusí být jediná, komu tady pověsíme článek, takže kdo ho napíše, tomu tady vyhradím jeho speciální virtuální prostor v sekci Mix>Reportáže.

Komiksy

Abyste se mohli na webu pobavit a přitom trochu vzdělat, zamyslet, je tu první sbírka Ralfových komisků ze života všeho a všech. Kdo má rád Ralfovo inteligentní a jemný humor, ať se podívá na Moštovy Komiksy.

Pro další vzdělávání komiksy vzniká i série Prof. Hedž. Tak jí zvyšte návštěvnost a udělejte autorovi radost.

Vydolováno ze stránek AMM

V rámci odkrývání starých pokladů, které sem někdo někdy přidal poukazuji na článek o lásce v sekci FAQ. Komu se nechce číst tohle všechno, může to obejít a kouknout se, co si o tom myslí Prof. Hedž.

Co nás ještě čeká?

V průběhu června doufáme ve vyvěšení tří interview v sérii AMM napříč dějinami. Zeptali sme se pana superintendenta Petra Procházky, ex-předsedy AMM Přemka Suchomela a předsedy Milana Mrázka na pár zajímavých otázek. Schválně, co z toho bude.

Každopádně se to dozvíte.

 

Takže Bůh s Vámi se všemi

 

-Editor-