Domů > Mix > Editorialy > Červencový editorial

Červencový editorial

Slovo úvodem

Tak jsme opět tady a s námi všechny naše plány. Redakční rada fuguje celý měsíc a funguje pro Vás.

Komiksy

Prof. Hedž zase něco vymyslel a koukněte se, jak to dopadlo. Moštovy komiksy budou i nadále přibývat. Jen co se domluvím sám se sebou na nějakém termínu.

Poušť 2013

Bude. A aby byla fajnová, tak se za ni modlete. A jestli nevíte kdy, tak modlitební řetězec najdete po kliknutí na "modlitební řetězec". Máme slíbené i další materiály a jakmile tu budou, tak to budete vědět první.

Poušť 2013-dodatek

Conection

 

Poušť 2013 jsme se rozhodli vrátit do pravěku, a tak tu máme pro vás pár informací. Určitě si je přečtěte dřív, než pojedete, protože vám to ušetří mnoho zklamání na místě. Taky je tu program celé Pouště, tak si ho nastudujte, ať víte, do čeho jdete.

F.J.J.

Není zkratka jména amerického prezidenta. Fanklub Johna Wesleye má další článek. Křesťanská dokonalost je mezi křesťany dosti diskutované téma a jedním ze základních znaků metodistického hnutí. Prof. Hedž si ji už nastudoval a tohle si o tom myslí.

Do budoucna

V červnu jsme se zeptali několika důležitých lidí na zajímavé otázky. V červenci nám možná odpoví. Aspoň doufám. Rozhodně se budeme ptát dál dalších lidí na další zajímavé otázky. Pokud by vás nějaké otázky zajímaly, dejte mi vědět.

AMM tě hledá

 

obrazky/amm_hleda.png

 

Ještě stále je tu místo i pro tebe. Ještě stále máš šanci změnit Svět.